Vyhledávání


Kontakt

ZasTenRock
Pořadatel
SK ZÁSADA z.s.
Zásada č.p. 344
468 25

+420606655595

E-mail: mirekprinc@fotbalzasada.cz

Novinky

Předpověď počasí

17.08.2017 23:12
Ať bude jakkoliv, připravili jsme pro vás stálé kryté sezení v areálu, dva velkoplošné stany a řadu...

Přípravy na letošní ročník v plném proudu!

02.06.2017 10:47
Letošní ročník pro Vás již intenzivně připravujeme! Již brzo Vám začneme přinášet novinky o...

Śpatná a dobrá zpráva

10.08.2016 22:27
Bohužel se z programu omluvila kapela Exots (kluci se moc omlouvají), ale sehnali jsme pro Vás...

Co budeme letos točit?

27.07.2016 10:56
Letos se můžete těšit na Točené Svijany 11°, točený Klášter 11°, točený nealko Lobkowicz a točené...

Spuštěno hlasování

03.07.2016 17:42
Je už tradicí, že náš hlavní partner PRECIOSA prostřednictvím své dceřinky Preciosa Jewellery &...

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Předchozí ročníky

Kapely pro ročník 2016

 

De Bill Heads - orchestr snů s usměvavým myšákem ve znaku, který vás bude plnit muzikou nejen z posledního alba Mockba Nostra, ale bude se i kalit. Rocková klasika z Turnova letos na našem festivalu!

web: www.debillheads.cz


IMODIUM - skvělá čtyřčlenná broumovská kapela, která rozdává především českému publiku radost a pohodovou muziku 10 let. Předskakovali Avril Lavigne, v roce 2012 získali cenu za Klip roku a jsou prostě super!

web: www.imodiumband.cz

I letos vystoupí skvělá kapela The Rockset - World Roxette Tribute band, která ale míří tak tryskově na světová pódia, že bude těžké v jejich nabitém programu udržet náš festival. Už dnes hrají pravidelně na Slovensku, v pražských klubech včetně Hard Rock café a mají pozvánku Do Hard Rock cafe i do Washingtonu. Tak jim přejem, ať jim to klapne a přijďte si poslechnout tuto skvělou energickou kapelu. Kapela The RockSet je hodnocena jako nejlepší tribute band švédských Roxette v Evropě! Kapela The RockSet  (Ondra Gorčík a Zuza Nová) spolehlivě navodí atmosféru koncertu skutečných Roxette a naplňuje své krédo: „ ...pokud interpretujeme hudbu jiných, vzdejme autorům hold tím, že to uděláme co nejlépe… “ Zpěvačce Zuze Nové se podařilo seskupit partu výborných profesionálních hudebníků, kteří mají celoživotní zkušenosti i z jiných známých hudebních formací a ze spolupráce s mnohými předními hudebními osobnostmi…

web: www.roxette-revival.cz

Revival hudební skupina  "Kabát Tribute" vznikla v červenci roku 2008 a dala si za cíl šířit slávu skupiny Kabát. Po personálních změnách, které si vyžádal průběch první sestavy naší skupiny, se utvořila sehraná sestava s výbornými muzikanty, s výrazným a energickým zpěvákem, kterého podporují skvělé vokály, přesné kytary, šlapající rytmika s neúnavným baskytarystou a bubeníkem...

web: www.kabat-tribute.cz

CLAYMORE je hudební skupina ze Štětí, Roudnice n. L, Prahy a Velkého Borku hrající hudbu ve stylu gaelic-rocku inspirovaného skotskou a irskou hudbou okořeněného o specifický zvuk skotských dud. Takže není k tomu moc co psát, tenhle skotačivej rock prostě musíte zažít na vlastní kůži.

web: www.claymore.cz

Kapela má osobitý projev podtržený zpěvem Švíci (Michal Švec). Navíc její vystoupení bude doplněno o super pyrotechnické efekty. Hand Grenade měli první oficiální vystoupení v sestavě kytara, kytara, basa a bicí v květnu 2008. A od té doby prošli několika personálními změnami. V roce 2013 také vznikl první videoklip na singl Nejsi anděl a kapela odehrála 62 koncertů. Na jaře roku 2014 absolvovali 2 měsíce trvající turné jako support kapely Harlej. V dubnu 2015 kapela v Bratislavě nahrála v pořadí druhé cd Na vlnách. HAND GRENADE IN HEART!

web: www.handgrenade.cz

 

Kapela založená v roce 1998 hrající písně texaské legendy ZZ TOP. Určitě stojí za poslech muzika a za kouknutí i rockové vokalistky, které kapelu doprovází. A jak to vidí frontman kapely Zdeněk Růžička: "Založil jsem kapelu ZZ TOP revival, protože jsem si myslel, že je jednodušší hrát cizí hudbu, kterou lidi znají a budou chodit na koncerty. Toto se potvrdilo tak napůl, hrát ZZ Top není žádná prdel a lidi zajímá jak si vylámete na legendě zuby, tak se jdou podívat :-)" Tak zajděte!

web: www.zztop.cz

Kapelka už na ZasTenRock hrála a sklidila velký ohlas. Proto vám ji přinášíme opět. Kapela vznikla v roce 1995 a povstala z trosek skupin Psycho a Na Ex! Pochází ze Smržovky a má velmi dobrý kredit nejen v regionu. Aktuální sestava Jan „Hugo“ „Chaos“ Lamač - basa, zpěv, Jan „Johny“ Mulač - sólová kytara, pokus o zpěv, Jan „Hanz“ Kovářík - zpěv, kytara a všechno, na co se dá hrát a Patrick A. Calvitti - bicí

web: www.johnsilver.cz

Esthetics je liberecká mladá partička punkáčů, která je na scéně teprve krátkou dobu, ale po krůčcích postupují dál a dál. Na podzim 2015 vyšlo jejich první EP Král společnosti, jehož titulní písneň se udržela na bednách v hitparádě rádia SoundWave po pět týdnů. Na jaře 2016 se zúčastnili soutěže Stárplej, kde v základním kole vyhráli cenu dramaturga klubu Na Rampě, cenu diváků a do finále postoupili na divokou kartu poroty. Ve finále opět obdrželi cenu diváků a kytarista Voja vyhrál soutěž o nejlepšího kytaristu večera. Na podzim 2016 připravují druhé EP a zahajují tour po ČR. Jejich nejsilnější stránkou je živé hraní - jejich koncerty jsou velmi energické, divákům dají ze sebe vždy všechno a diváci dávají zas na oplátku veškerou svou energii jim. V současné době hrají ve složení: Petr Malý - basa, zpěv, Vojta Peterka - kytara, zpěv, Martin Sluka - bicí, Radim Šlechta - zpěv, kytara.

Co ke kapele říct? Myslím, že nejlíp to vystihli na svém webu: "Zdravíme všechny příznivce rockové muziky. Jsme z Tanvaldu a kapelu jsme založili v roce 2007. Hrajeme většinou převzaté věci, ale snažíme se i o vlastní tvorbu. Nejsme žádní profíci, ale rocková muzika nás bere. A pokud i Vás, tak se určitě na některých z našich akcí uvidíme.Tak zatím čau, rockeři."

web: https://thebrokendam.cz

20 deka duše

Kapela vznikla v roce 2005 a pod názvem 20 dek duše začala prezentovat písně Vladimíra Mišíka & ETC. Jako parta příznivců této „legendy“ kvalitního českého bigbeatu hrává nejčastěji na Liberecku po klubech, festivalech, hospůdkách a podobných zákoutích.

info: www.20dekaduse.cz

Upravit text

Kapely pro ročník 2015

Báječná liberecká kapela, která vznikla na podzim roku 1992. Od té doby urazila obrovský kus cesty přes liberecké kluby, přes koncertování po ČR, ale i ve Švédsku a všimla si jich i Česká televize a natočila s nimi díl do pořadu Pop art. Za dlouhou dobu svého působení kapela vyprodukovala obrovské množství hitů jako Hej Báro, Kamarádi, Už po mně jdou a hromadu dalších. V loňském roce pokřtili již 4 CD Namále a tak se v Zásadě můžete určitě těšit i na nějaký kousek z něj. Letos v květnu oslaví 20 let od vydání prvního CD Co to je.

web: www.telaliberec.eu 

Komunál je rocková kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1989. Složení kapely je: zpěvák Luboš Suchánek, Jarda Bárt Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel Erny Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara). Na podzim roku 2009 se kapela rozhodla natočit své první DVD (ještě pod názvem Komunální odpad) se záznamem živého koncertu - "Koncert pro superfans", který byl vydán až v roce 2010 jako CD Best of live. Krátce na to vydává na podzim roku 2010 kapela další studiové CD Jako psanec. V roce 2013 přichází na svět další CD nazvané Bar u zašlejch časů. Připravuje se natáčení dalšího DVD k výročí dvaceti letům kapely. Na křtu v Králíkách u Nového Bydžova, kde se točilo i první CD. V tomto DVD pro fanoušky se jako hosté objevili i Vláďa Šafránek z Walda Gangu, bývalý zpěvák Harleje, a Český chlapecký sbor z Hradce Králové. DVD 20 let s námi, s bonusovým dokumentem o historii kapely, vychází na jaře roku 2014. V únoru 2015 komunál vydává další CD Vlci v nás.

web: www.komunalniodpad.com

Kapela SABRAGE vznikla na začátku roku 2011, hraje pop-rock a prezentuje výhradně vlastní tvorbu s českými texty. Během své existence stihla natočit singl, album a dva videoklipy. V roce 2013 se stala vítězem soutěže Natruc Talent, které se zúčastnilo více než 200 kapel.

Album s názvem SABRÁŽ vyšlo v prosinci 2012 a k pilotní písni Astronaut byl natočen videoklip, ve kterém hraje i herec Jiří Mádl. Deska i klip byly oficiálně představeny v pořadu Mixxxer na TV Óčko v lednu 2013. Kapela hraje ve složení Julian Záhorovský (kytara, zpěv), Matt Diesel (kytara, vokály), Ladze (baskytara, vokály), Tadeáš Mack (bicí).

web: www.sabragemusic.cz

Jak píší na svém webu: Nejlepší kapela je a bude vždy jen Divokej Bill originál, nicméně snažíme se. Tahle báječná partička si hraní moc užívá a umí skvěle pobavit. Sestava: Jan Středa  -  zpěv, Josef Havlík - didgeridoo, zpěv, Michal Kopeký - banjo, zpěv, Radka Bednářová - akordeon, Jaroslav Brabenec - housle, Daneš Marinica - bicí, Tomáš Peroutka - baskytara, Vojta Dostál - el. kytara, Lucy Rose - akusticka kytara, Zdeněk Horák  - alternace akordeon

web: www.divokejbillrevival.cz

P.S. počátkem května odešel do hudebního nebe v pouhých 40 letech člen originálu Divokej Bill Lukáš Toman, který hrál na klasická australský dechový nástroj didgeridoo - budiž mu už jen dobře.

Kluci už na festivalu hráli minulý rok a tak moc dobře víte, na co se těšit - přesně v duchu toho, co o sobě říkají: Wanastowi Vjecy Revival se snaží šířit tvorbu a poslání své originální předlohy a vzdává tak čest této výrazně specifické a neopomenutelné ikoně české hudební scény, kterou Wanastowi vjecy bezesporu jsou. Repertoár skupiny je postaven především na prověřených hitech staršího data (např. Sbírka zvadlejch růží, Tak mi to teda nandey, Vlkodlak, Andělé, atd.), neopomíná však ani aktuální album Letíme na wenuši.

Ačkoli se skupina Wanastowi vjecy Revival v některých aspektech nevyhýbá zásadním stylizačním prvkům, neklade si za cíl ve všech detailech imitovat originál a není v zájmu kapely, aby ji někdo s originálem srovnával. Prvořadé je, aby si posluchači z koncertu odnesli příjemné pocity. Základní filozofií skupiny WV Revival je reprodukce písní kapely Wanastowi vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechny vystoupení skupiny Wanastowi vjecy.

web: www.wanastowivjecy-revival.cz

Začátky kapely se datují až do října 1997. Ze začátku probíhalo ladění sestavy a repertoáru, ale v roce 2000 již hraje plná sestava a s drobnými obměnami koncertuje do roku 2005. Tady je krátká pauza do roku 2007, kdy kluky začaly svrbět prsty a dali se opět dohromady. Aktuální složení: Jirka „Keli“ Köhler, Jirka „Taťka“ Mejstřík, Roman „Nomak“ Zatloukal, Petr „Jambič“ Jambor.

web: www.damage-inc.cz

Hush vznikají v létě roku 1996. Od těch dob (až dosud) v kapele působí zpěvák Michal Kurilla a bubeník Honza Kubánek.Po několika počátečních demosnímcích natočili Hush do dnešního dne celkem pět alb - v roce 2002 titul Electric Religion, v roce 2005 album Stereotype, roku 2007 třetí nahrávku, která nese název Rockets & Shisha a v roce 2010 vzniká album s názvem No. 4..

Kapela čile koncertuje kromě Česka i v zahraničí - Holandsko, Polsko či Německo. Na jaře 2011 přichází do kapely basista Martin Bouchal a kytarista Ondra Rusnák. V červnu 2011 kapela v nové sestavě natáčí klip k songu Forget My Name, ve kterém hraje skvělý Pavel Liška. Klip je vysílán  na ČT 1 v Dobrém ránu a v pořadu TV Rockparáda. Aktuálně Hush dokončili a propagují své páte album Endorphin, které vyšlo v únoru 2013. Mastering alba provedl věhlasný Jens Bogren ve švédském studiu Fascination Street!

web:  www.hushmusic.cz

Vznik kapely Těsně Vedle se datuje k roku 2010, kdy došlo k rozpadu „Sklanďácké“ kapely „Mataris“. Kapela krystalizovala do složení Johny, Michal, Vláďa Novotný (bicí), který v hudbě našel zalíbení již v osmi letech u mistra Roberta Tomáše. Dále Ladislav Ouhrabka, který s sebou přivedl i půvabnou a talentovanou Anežku Masnou. V tomto složení se pustili do práce a k 25.12.2010 uspořádali první veřejnou zkoušku v Těpeřské sokolovně. Tato akce je přesvědčila o tom, že se dali správnou cestou. V dalších letech se kapela orientuje na vlastní tvorbu a dochází k doplnění v roce 2012, kdy přišel nový člen Ondra Fejtek a průběhu následujícího roku 2013 Anežku nahradila Martina Havlíčková ze Zlaté Olešnice. V únoru 2015 kapela natočila videoklip Tolikrát.

Bandzone: https://bandzone.cz/tv

Kapelka vznikla v roce 1995 a povstala z trosek skupin Psycho a Na Ex! Pochází ze Smržovky a má velmi dobrý kredit nejen v regionu. Aktuální sestava Jan „Hugo“ „Chaos“ Lamač - basa, zpěv, Jan „Johny“ Mulač - sólová kytara, pokus o zpěv, Jan „Hanz“ Kovářík - zpěv, kytara a všechno, na co se dá hrát a Patrick A. Calvitti - bicí

web: www.johnsilver.cz

Kapela Estethics je jablonecko / liberecká parta, která o sobě tvrdí: jsme zblázněný do rocku and rollu, rocku, metalu a všeho okolo toho. A protože nás už nebavilo hudbu jen poslouchat, rozhodli jsme se ji taky produkovat. Hrajem jednoduchej rock ve stylu AC/DC, Foo Fighters, Nirvana. Kluci hrají ve složení Radim Šlechta - Zpěv / Kytara, Martin Sluka - Bicí / Zpěv, Petr Malý - Baskytara / Zpěv, Míra Hnídek - Kytara / Zpěv.


Více zde: https://zastenrock.webnode.cz/kapely/ 

Upravit text

Kapely pro ročník 2014

 

I letos vystoupí skvělá kapela The Rockset - World Roxette Tribute band, která ale míří tak tryskově na světová pódia, že bude těžké v jejich nabitém programu udržet náš festival. Už dnes hrají pravidelně na Slovensku, v pražských klubech včetně Hard Rock café a mají pozvánku Do Hard Rock cafe i do washingtonu. Tak jim přejem, ať jim to klapne a přijďte sii poslechnout tuto skvělou energiskou kapelu. Kapela The RockSet je hodnocena jako nejlepší tribute band švédských Roxette v Evropě! Kapela The RockSet  (Ondra Gorčík a Zuza Nová) spolehlivě navodí atmosféru koncertu skutečných Roxette a naplňuje své krédo: „ ...pokud interpretujeme hudbu jiných, vzdejme autorům hold tím, že to uděláme co nejlépe… “ Zpěvačce Zuze Nové se podařilo seskupit partu výborných profesionálních hudebníků, kteří mají celoživotní zkušenosti i z jiných známých hudebních formací a ze spolupráce s mnohými předními hudebními osobnostmi…

web: www.roxette-revival.cz

A nějaké video.

Báječná liberecká kapela, která vznikla na podzim roku 1992. Od té doby urazila obrovský kus cesty přes liberecké kluby, přes koncertování po ČR, ale i ve Švédsku a všimla si jich i Česká televize a natočila s nimi díl do pořadu Pop art. Za dlouhou dobu svého působení kapela vyprodukovala obrovské množství hitů jako Hej Báro, Kamarádi, Už po mně jdou a hromadu dalších. V loňském roce pokřtili již 4 CD Namále a tak se v Zásadě můžete určitě těšit i na nějaký kousek z něj.

web: www.tela-liberec.cz

A nějaké video.

Ostravská skupina AC/DC revival vznikla z iniciativy dvou muzikantů, kteří mají rádi tuto světoznámou kapelu tak moc, že se rozhodli aspoň přiblížit této rock n rollové ikoně a založili revival. Brzy se sestava doplnila a po těžkém hledání na post zpěváka nakonec oslnil jen jediný člověk, který, nejen dle našeho názoru, má autentický hlas Briana Johnsona. Po 3-4 měsících zkoušení jsme se rozhodli koncertovat a těšit fanoušky originální pódiovou show s originálními kostýmy a hlavně hudbou.

web: https://www.acdc-revival.cz/

A nějaké video.

Wanastowi Vjecy Revival se snaží šířit tvorbu a poslání své originální předlohy a vzdává tak čest této výrazně specifické a neopomenutelné ikoně české hudební scény, kterou Wanastowi vjecy bezesporu jsou. Repertoár skupiny je postaven především na prověřených hitech staršího data (např. Sbírka zvadlejch růží, Tak mi to teda nandey, Vlkodlak, Andělé, atd.), neopomíná však ani aktuální album Letíme na wenuši.
Ačkoli se skupina Wanastowi vjecy Revival v některých aspektech nevyhýbá zásadním stylizačním prvkům, neklade si za cíl ve všech detailech imitovat originál a není v zájmu kapely, aby ji někdo s originálem srovnával. Prvořadé je, aby si posluchači z koncertu odnesli příjemné pocity. Základní filozofií skupiny WV Revival je reprodukce písní kapely Wanastowi vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechny vystoupení skupiny Wanastowi vjecy.

web: www.wanastowivjecy-revival.cz

A nějaké video.

Revival hudební skupina  "Kabát Tribute",  vznikla v červenci roku 2008 a dala si za cíl šířit slávu skupiny Kabát. Po personálních změnách, které si vyžádal průběch první sestavy naší skupiny, se utvořila sehraná sestava, s výbornými muzikanty, s výrazným a energickým zpěvákem, kterého podporují skvělé vokály, přesné kytary, šlapající rytmika s neúnavným baskytarystou a bubeníkem...

web: www.kabat-tribute.cz

A nějaké video.

Dívčí liberecko - frýdštejnsko - pražská emopunková kapela působící na české scéně 8 let. Kariéru odstartovalo vítězství holek v celostátní soutěži "SKUTEČNÁ LIGA" a potom nespočet koncertů jak na velkých festivalech tak i klubech. Prošla několika personálními změnami a v posledním složení hraje asi 2 roky. Z původní sestavy zůstalo jádro (sestry Kremerovy kytara - basa ). Na post zpěvačky přišla pražanda Linda Fait (konzervatoř, rocková opera) a bubenice Jenny (14 ), která mezitím opustila na Zastenrocku již známé kapely WRETCHED BEAUTY a ještě předešlé BLACK-ROSE. V tuto chvíli mají za sebou holky 2 nahraná cédéčka a účast na mnoha festivalech včetně letošního Votvíráku 2014.

web: www.seasoncrack.cz

A nějaké video.


(Bonebroke)

Pražská rock-punková kapela hrající výhradně vlastní věci, o post songmakera se stará zpravidla kytarista Marek. Kapela hraje ve složení Marek Bareš - kytara, zpěv, Jiří Bareš - zpěv, Bárt - bicí, Tomáš Muller - basa, zpěv. Svižná, melodická, osobitá muzika.

Nebojte, nemateme vás, ale kapela počátkem roku změnila název z Bonebroke na Maniac ! ! !

web: https://www.bonebroke.cz

A nějaké video.

Co ke kapele říct?? Myslím, že nejlíp to vystihli na svém webu: "Zdravíme všechny příznivce rockové muziky.Jsme z Tanvaldu a kapelu jsme založili v roce 2007. Hrajeme většinou převzaté věci, ale snažíme se i o vlastní tvorbu.Nejsme žádní profíci, ale rocková muzika nás bere. A pokud i Vás, tak se určitě na některých z našich akcí uvidíme.Tak zatím čau, rockeři."

web: https://thebrokendam.cz

Kapelka vznikla v roce 1995 a povstala z trosek skupin Psycho a Na Ex! Pochází ze Smržovky a má velmi dobrý kredit nejen v regionu. Aktuální sestava Jan „Hugo“ „Chaos“ Lamač - basa, zpěv, Jan „Johny“ Mulač - sólová kytara, pokus o zpěv, Jan „Hanz“ Kovářík - zpěv, kytara a všechno, na co se dá hrát a Patrick A. Calvitti - bicí

web: www.johnsilver.cz

Kapela Fernandez vznikla v roce 2010 v Železném Brodě. Máme zde zkušebnu a i když v Brodě nikdo nežijeme, pokládáme se za brodskou kapelu. Založil nás náš bubeník Olda Macek ke kterému se přidal nejdřív baskytarista Marian Hujer a po něm Radek Hujer Sam (kytara zpěv). Cca po roce do soukolí kapely přišel Daniel Hrdlička (kytara zpěv).  Takto vznikla rodina Fernandezových. Hrajeme vlastní rock n rolovou tvorbu. Krédo??? Pívo víno ženy hezké to jsou dary země České.

A něco si poslechnout, pkud neznáte lze zde: https://bandzone.cz/fernandez