Vyhledávání


Kontakt

ZasTenRock
Pořadatel
SK ZÁSADA z.s.
Zásada č.p. 344
468 25

+420606655595

E-mail: mirekprinc@fotbalzasada.cz

Novinky

ZasTenRock 2019

05.01.2019 20:35
Plánujete už své aktivity na léto?? Tak 17.8.2019 si rezervujte na ZasTenRock 2019. Ano i tenhle...

Předprodej vstupenek

15.08.2018 20:35
Prosíme z komplikovanějších smluvních důvodů již nevyužívejte předprodej v síti TicketArt....

Parkování ZDARMA

15.08.2018 08:48
Ano jako každý rok i letos je pro vás připraven dostatečný počet parkovacích míst v blízkém okolí...

Zvýhodněný předprodej

09.08.2018 07:00
Pokud jste z blízkého okolí, připravili jsme pro vás lákavou akci. KUP 6 lístků a 1...

Stanové městečko

09.08.2018 06:30
Chystáte se na festu přespat?? Není problém, prostor pro stanové městečko bude nachystaný a to...

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Kapely pro ročník 2018

 

TRAKTOR

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard. Od té doby kluci udělali obrovský kus práce a dnes mají za sebou několik CD a patří k vrcholu naší hard rockové scény. A jedna tajná zpráva ;-) : na podzim kapela nebude hrát (zavřou se do studia a budou točit desku), tak si kluky přijďte užít !!!

 

TĚLA

Parta kolem Luboše Beránka je na našem festivalu již po několikáte, už získala i titul Nejoblíbenější kapela festivalu a k tomu není co dodat. Přijďte si poslechnout klasické hity a zazpívat třeba Báru.

 

KOHOUT PLAŠÍ SMRT

Tahle partička přináší do našeho programu trochu průvan, rozproudí vás a donutí si zaskákat. Už podle pozvánky se k nám kluci těší a tak se těšte i vy na ně.

 

CLAYMORE

Keltský rock jsme u nás už také měli a tak se na tuhle partu těšte včetně jejich kiltů a v sukních nebudou jen chlapi na pódiu, ale i děvčata jako jejich taneční doprovod před pódiem.

 

WANASTOWI VJECY Revival

Kluci skvělým způsobem nesou muziku svého originálu a opět do koncertu dají to nejlepší, abyste si užili všechny pecky. Kdo kluky v minulých letech viěl, ví o čem se tady píše ;-)

 

PURPLEMANIA & STRING LADIES

Další revival v našem programu hraje muziku Deep purple. Ale není to jen tak obyčejný Deep purple, kluky doprovodí trio skvělých děvčat na smyčce, čímž muzika dostane ještě další rozměr - o důvod víc, přijít si poslechnout.

 

HAND GRENADE

Svižní metal v podání téhle party je jako odjištěný granát a ohnivá show, která muziku provází vás určitě potěší. Jelikož kluci budou hrát ke konci, tak muzika zahřeje na duši a ohnivá show na těle.

 

ESTHETICS

Kluci už na našem festivalu v minulosti hráli a to velmi dobře. I oni už získali titul Nej kapela festivalu. Tak si přijďte poslechnout, kam se za ty 2 roky kluci posunuli.

 

JOHN SILVER

Klasika v podání Honzi Lamače a jeho seskupení potěší nejen regionální fanoušky, ale jejich muzika má dosah daleko za Černostudniční hřeben.

A tak Leť ptáku leť, a vy se těšte na 18.8.2018.