Vyhledávání


Kontakt

ZasTenRock
Pořadatel
SK ZÁSADA z.s.
Zásada č.p. 344
468 25

+420606655595

E-mail: mirekprinc@fotbalzasada.cz

Novinky

Předpověď počasí

17.08.2017 23:12
Ať bude jakkoliv, připravili jsme pro vás stálé kryté sezení v areálu, dva velkoplošné stany a řadu...

Přípravy na letošní ročník v plném proudu!

02.06.2017 10:47
Letošní ročník pro Vás již intenzivně připravujeme! Již brzo Vám začneme přinášet novinky o...

Śpatná a dobrá zpráva

10.08.2016 22:27
Bohužel se z programu omluvila kapela Exots (kluci se moc omlouvají), ale sehnali jsme pro Vás...

Co budeme letos točit?

27.07.2016 10:56
Letos se můžete těšit na Točené Svijany 11°, točený Klášter 11°, točený nealko Lobkowicz a točené...

Spuštěno hlasování

03.07.2016 17:42
Je už tradicí, že náš hlavní partner PRECIOSA prostřednictvím své dceřinky Preciosa Jewellery &...

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Kapely pro ročník 2017

Komunál je rocková kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1989. Složení kapely je: zpěvák Luboš Suchánek, Jarda Bárt Novák (klávesy), David Hlaváček (bicí), Pavel Erny Hanuš (kytara), Filip Litera (baskytara), Radek Plachetka (kytara). Na podzim roku 2009 se kapela rozhodla natočit své první DVD (ještě pod názvem Komunální odpad) se záznamem živého koncertu - "Koncert pro superfans", který byl vydán až v roce 2010 jako CD Best of live. Krátce na to vydává na podzim roku 2010 kapela další studiové CD Jako psanec. V roce 2013 přichází na svět další CD nazvané Bar u zašlejch časů. Připravuje se natáčení dalšího DVD k výročí dvaceti letům kapely. Na křtu v Králíkách u Nového Bydžova, kde se točilo i první CD. V tomto DVD pro fanoušky se jako hosté objevili i Vláďa Šafránek z Walda Gangu, bývalý zpěvák Harleje, a Český chlapecký sbor z Hradce Králové. DVD 20 let s námi, s bonusovým dokumentem o historii kapely, vychází na jaře roku 2014. V únoru 2015 komunál vydává další CD Vlci v nás.

web: www.komunalniodpad.com

Miloš se narodil 12.8.1966. Nikdo mu neřekne jinak než Dodo. Ve skupině Vitacit nahradil Alberta Čížka a první společný koncert odehráli 19.2.1986 v Týnci nad sázavou. Po odchodu Ladislava Křížka začíná i solově zpívat a stává se přirozeným vedoucím kapely. S Vitacitem hraje naposledy 7.5.1991. Dodo obnovuje činost Vitacitů a nahrávají dvě alba: Navostro a Zaživa mrtví. Obě alba se rodí v nově vzniklém studio hacienda, které Dodo postavil v Žirovnici poté co se odstěhoval z Prahy. V roce 1995 hraje Vitacit jako předkapela legendárnich Iron Maiden při jejich zastávce v Praze.

web: milosdododolezal.cz

Red Hot Chili Pepers Revival je nejlepší český band revival této americké kapely, který pochází z Brna. Od roku 2005, kdy kapela vznikla, odehrála přes 100 koncertů a to nejen v ČR, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko) a získali si mnoho příznivců i skalních fanoušků. Jejich koncert je tvořen průřezem celé tvorby RHCP. Kapela se vždy snaží o co nejautentičtější zvuk a vizuální projev, tedy včetně kostýmů a výbuchu energie, kterou hudba RHCP obsahuje.

web: www.rhcprevival.cz

Jak píší na svém webu: Nejlepší kapela je a bude vždy jen Divokej Bill originál, nicméně snažíme se. Tahle báječná partička si hraní moc užívá a umí skvěle pobavit. Sestava: Jan Středa  -  zpěv, Josef Havlík - didgeridoo, zpěv, Michal Kopeký - banjo, zpěv, Radka Bednářová - akordeon, Jaroslav Brabenec - housle, Daneš Marinica - bicí, Tomáš Peroutka - baskytara, Vojta Dostál - el. kytara, Lucy Rose - akusticka kytara, Zdeněk Horák  - alternace akordeon

web: www.divokejbillrevival.cz

Kluci už na festivalu hráli minulý rok a tak moc dobře víte, na co se těšit - přesně v duchu toho, co o sobě říkají: Wanastowi Vjecy Revival se snaží šířit tvorbu a poslání své originální předlohy a vzdává tak čest této výrazně specifické a neopomenutelné ikoně české hudební scény, kterou Wanastowi vjecy bezesporu jsou. Repertoár skupiny je postaven především na prověřených hitech staršího data (např. Sbírka zvadlejch růží, Tak mi to teda nandey, Vlkodlak, Andělé, atd.), neopomíná však ani aktuální album Letíme na wenuši.

Ačkoli se skupina Wanastowi vjecy Revival v některých aspektech nevyhýbá zásadním stylizačním prvkům, neklade si za cíl ve všech detailech imitovat originál a není v zájmu kapely, aby ji někdo s originálem srovnával. Prvořadé je, aby si posluchači z koncertu odnesli příjemné pocity. Základní filozofií skupiny WV Revival je reprodukce písní kapely Wanastowi vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechny vystoupení skupiny Wanastowi vjecy.

web: www.wanastowivjecy-revival.cz

Vznik kapely Těsně Vedle se datuje k roku 2010, kdy došlo k rozpadu „Sklanďácké“ kapely „Mataris“. Kapela krystalizovala do složení Johny, Michal, Vláďa Novotný (bicí), který v hudbě našel zalíbení již v osmi letech u mistra Roberta Tomáše. Dále Ladislav Ouhrabka, který s sebou přivedl i půvabnou a talentovanou Anežku Masnou. V tomto složení se pustili do práce a k 25.12.2010 uspořádali první veřejnou zkoušku v Těpeřské sokolovně. Tato akce je přesvědčila o tom, že se dali správnou cestou. V dalších letech se kapela orientuje na vlastní tvorbu a dochází k doplnění v roce 2012, kdy přišel nový člen Ondra Fejtek a průběhu následujícího roku 2013 Anežku nahradila Martina Havlíčková ze Zlaté Olešnice. V únoru 2015 kapela natočila videoklip Tolikrát.

web: bandzone.cz/tv

AnarchiA je česká metalová kapela hlásící se k hard and heavy kořenům. Obrazem kapely jsou zpěvné melodické texty vycházející ze zpěvákova hrdla a úderné kytarové riffy vznikající pod prsty kytaristy. Za doprovodu basy udává celé formaci tempo motor složený z bicích nástrojů. Turnovskou kapelu AnarchiA založili na počátku roku 2015 kytarista David Koreček a zpěvák Daniel Pelant. V takto malém městě nebylo vůbec jednoduché najít basáka a bubeníka se společným zájmem pro věc. Nakonec se však podařilo najít baskytaristu Honzu Kudrnáče a na post bubeníka usedl Vladimír Horák. Na podzim roku 2015 kapela natáčí svůj první videoklip Čaroděj noci, který se odehrává na zřícenině hradu Zvířetice. V této sestavě kapela působí celou sezónu roku 2015. S novým rokem 2016 přichází i nový bubeník Vojta Urban. Vojta nahrazuje stávajícího Vláďu Horáka, který je nucen kvůli pracovní vytíženosti a nedostatku času kapelu opustit. S novým bubeníkem se kapela velice rychle sžívá a razí si cestu vzhůru do sezóny 2016. Na podzim roku 2016 kapela vydává své vysněné debutové album SOUDNÝ DEN, které obsahuje 10 skladeb představujících duši kapely.

web: anarchiaturnov.cz

Kapela Zelenina vznikla v roce 2012 v okolí Čechtic ve středních Čechách. V prosinci téhož roku vydává první singl s klipem Zhasni světlo.V květnu 2013 vychází první album “Zelenina” a celé léto kapela neúnavně koncertuje po festivalech, zúčastňuje se např. festivalů Sázavafest, Mnichovické Rockování, JatkaFest. Na festivalu Čeřínek Zeleninu objevuje Divokej Bill a vybírá si je jako support pro Tour 2014. Přichází rok 2014 a začíná jarní tour 14 koncertů v největších sálech po celé ČR s kapelou Divokej Bill. Zeleninu vidí přes 17.000 diváků. V létě kapela obráží další várku festivalů, celkem během roku absolvuje přes 40 koncertů. Kapela si zakládá na youtube prezentaci a na podzim vydává v pořadí sedmý klip Další den. Píseň je zároveň prvním singlem k albu Nikdy nebo navždy. Další den se stává několikanásobným vítězem hitparády Česká desítka na rádiu RockZone, je zařazen do různých rádií, klip je k vidění např v TV Óčko, Rebel, FajnrockTV. První polovinu roku 2015 kapela pracuje na novém albu Nikdy nebo navždy. Během léta pilně koncertuje na festivalech, dokončuje album a natáčí klip ke druhému singlu Odpověď. V září vychází nové album, kapela absolvuje několik rozhovorů v radiích a vyráží na samostatné podzimní tour. Kromě koncertování vzniká již devátý klip k písni Deja Vu. Začátek roku 2016 je ve znamení přípravy jarního speciálního Nedělního turné.

web: zelenina.net

JSME BANDA ZE STŘEDNÍCH ČECH :-) HRAJEME VLASTNÍ PŮVODNÍ VĚCI Z NAŠÍ ROCKOVÉ VARNY , TEXTY NAŠICH SONGŮ JSOU RÝMOVANÉ HOSPODSKÉ TLACHY , PŘÍBĚHY ZE ZIVOTA . KAPELA  TY KRÁVO! VZNIKLA PO ROZPADU KYPELY XIFT V ÚNORU 2013. PO NESMÍRNÉM USILÍ , NAJÍT DO KAPELY ČLOVEKA NA POST BUBENÍKA JSME NAŠLI KONEČNĚ ,PO PŮLROČNÍM HLEDÁNÍ TOHO PRAVÉHO :-) A DALI JSME DOHROMADY TUTO BANDU: PYTLÁK (basa), AL (kytara), JÁRA (kytara) , Honza (bicí). V lednu 2015 do KRAVIČEK přichází novej vítr - novej motor bubeník THOMAS BERTOSSA - A JE TO JÍZDA :-) HRAJEME JEN  VLASTNÍ MUZIKU, INSPIROVANOU STYLEM KAPEL KROKUS, AC/DC, SEVENTY SEVEN, AIRBOURNE,HARDBONE atd. V ROCE 2014 JSME NATOČILI VE STUDIU EQUASI A PAVOUK RCORDS NAŠE PRVNÍ CD S NÁZVEM ...DÁME JEDNO!, KTERÉ NÁM POKŘTIL SÁM MISTR KLAUDIUS KRYŠPÍN (PRAŽSKÝ VÝBĚR, STROMBOLI). ODEHRÁLI JSME PRVNÍ KONCERTY  A DALŠÍ AKCE JSOU URČITĚ PŘED NÁMI. NA SPOLEČNÉM PODIU JSME SI ZAHRÁLI NAPŘÍKLAD S KAPELAM: LAUDIUS KRYŠPÍN,TRAKTOR, N.V.Ú. PEPA LÁBUS A SPOL, PREMIER, WALDA GANG, KRUCIPUSK, KOMUNÁL A MNOHO, MNOHO DALŠÍCH :-) HRAJEME JEN PRO ZÁBAVU A POTĚŠENÍ Z ROCKOVÉ MUZIKY.

web: bandzone.cz/tykravo

Kapela Mandragora se poprvé dala dohromady už v roce 1991, ale po nahrání svých tří skladeb se rozpadla, aby se po dvou letech dala opět dohromady. Nasadila nové tempo a v roce 1995 vydává svůj první demosnímek Turning, který obsahoval hudbu na texty z knihy J. R. Tolkiena a několik dalších svých skladeb. Zpěvákem kapely se tehdy stal Andrew Letham z Nového Zélandu, který skladbám a anglickým textům dával potřebnou autentičnost. Rok 1998 znamenal větší průvan v řadách tehdejších členů. Novozélandského zpěváka nahrazuje ženský element, kapela přitvrzuje ve svém stylu a obohacuje svůj zvuk o trojčlennou dechovou sekci. Nová sebranka se zavírá do studia, aby ještě ve stejném roce uvrhla na světlo světa své album 100Wattová ryBA. V osmičlenném obsazení koncertují a o pár let později vydávají své další album Horko. V roce 2000 se kapela Mandragora účastní soutěže Rock Made In Gambrinus, kde se umísťuje na 3. místě, zároveň se píseň Poslední noc Doriana Greye objevuje na kompilačním albu Gambrinus Rock 2000. V té době kapela hojně koncertuje, má ročně kolem 50 koncertů a často vystupuje jako support kapely Laura a její tygři. V roce 2004 se Mandragora omezuje jen na koncertní činnost, opět mění svou tvář v podobě nově příchozích členů a pilně se soustřeďuje na přípravu svého dalšího alba 265, které vychází v listopadu 2008. Po personálních změnách, návratech a nově příchozích kapela dokončuje další desku, která bude žánrově velmi pestrá, bude to směs swingu, hard-rocku a rock ´n´rollu. V roce 2015 dochází k velkým personálním změnám. V roce 2016 vychází nové album "Hudba Hraje". Mandragora je: Katka Chmelařová - zpěv, Jan Krajník - kytara, zpěv, Jan Weinert - bicí, Dáša Vajdíková- klávesy, zpěv, Lenka Lea Nováková - Trubka, tanec, Klára Mencová - Pozoun, tanec, Ondra Hnilička - baskytara,

web: www.mandragora.cz